• Agrowłókniny antychwastowe

  • Parametry

 

Zastosowanie

Agrowłókninę antychwastową z powodzeniem stosuje się zarówno na małych powierzchniach, np. w ogródkach przydomowych, jak i na większych obszarach, takich jak parki czy plantacje.

Wykorzystywane są one także w tunelach foliowych i w szklarniach. W aranżacjach dekoracyjnych powierzchnię agrowłókniny antychwastowej można pokryć korą, grysem lub kamykami. Głównym zadaniem agrowłókniny tego typu jest zapobieganie wzrostowi chwastów. Jest to rozwiązanie na tyle skuteczne, że pozwala na rezygnację ze stosowania herbicydów. Dodatkowo zapewnia ona odpowiednie warunki dla wzrostu roślin (poziom wilgotności, przewiewność) i chroni przed szkodnikami.

Polecane produkty

W naszej ofercie znajduje się czarna agrowłóknina antychwastowa różnej wielkości, w rolkach lub paczkach. Proponujemy produkty w kilku rozmiarach, dzięki czemu można dobrać najbardziej dopasowane do pokrywanej powierzchni. Agrowłókninę wytworzono z mocnych włókien z tworzywa sztucznego, zapewniających jej wysoką trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.