• Bez kompensacji ciśnienia

  • Parametry

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór asortymentu używanego do nawadniania kroplowego. Polecamy linie kroplujące bez kompensacji ciśnienia, które idealnie nadają się do nawadniania pól uprawnych, sadów czy szklarni.

Linie kroplujące bez kompensacji ciśnienia posiadają doskonałą ochronę przeciw zapychaniu emiterów. Dostarczają wodę bezpośrednio do strefy korzenienia się roślin korzystnie wpływając na wzrost roślin . Ograniczają straty wody spowodowane parowaniem.

Polecamy linie bez kompensacji o różnej średnicy, z różną grubością ścianek oraz różną rozstawą emiterów i różnym wydatkiem wody z pojedynczego kroplownika. Linie marki RIVULIS charakteryzują się długą żywotnością. Idealne przy tworzeniu nawadniania kroplowego.

Polecana przez nas trwała wielosezonowa linia kroplująca HYDROGOL posiada cylidryczne kroplowniki z długim i szerokim labiryntem. Zapewnia to turbulentny przepływ wody co minimalizuje zapychanie. Linia HYDROGOL posiada dwa otwory, które sprawiają, że linia jest odporna na zapychanie i może działać przez długi czasu. Linie HYDROGOL stosuje się przy nawadnianiu pól uprawnych, a także sadów i szklarni.

Polecamy również gotowy zestaw do grawitacyjnego nawadniania RIVULIS. Idealny przy nawadnianiu kroplującym terenów o powierzchni nieprzekraczającej 100 metrów kwadratowych. Bardzo ekonomiczne przy nawadnianiu małych powierzchni.