• Drenaż

  • Parametry

Nasz sklep oferuje Państwu systemy drenarskie z PVC znajdujące zastosowanie do odwodnienia terenów, zabezpieczenia przed napływem wody we wszystkich dziedzinach budownictwa lądowego i wodnego w różnorodnych warunkach geologicznych i hydrogeologicznych.

Posiadamy bardzo szeroki asortyment rur i kształtek drenarskich oraz studzienek drenażowych.

Rury drenarskie

Oferowane przez nas rury drenarskie charakteryzuje duża powierzchnia perforacji na całym obwodzie. Znajdujące się w naszej ofercie rury bez otuliny znajdują swoje zastosowanie przy odwadnianiu i napowietrzaniu gruntów gruboziarnistych, strukturalnie stabilnych jak również na terenach piaszczystych przy zastosowaniu wokół odpowiedniej warstwy filtracyjnej. Rury drenarskie posiadające filtr z geowłókniny mogą być stosowane do każdego rodzaju podłoża. Ich ważną cechą jest to, że są odporne na promieniowanie UV.

W naszym sklepie posiadamy także szeroki wybór złączek do rur drenarskich. Posiadamy złączki uniwersalne oraz odpowiednie dla każdego rozmiaru rur drenarskich. Złączki są niezbędne do prawidłowego montażu systemu drenarskiego.

Studzienki drenażowe

Oferowane przez nas studzienki są wymagane do zastosowania przy odpowiednim systemie drenarskim. Zbierają wodę z rur drenarskich. Posiadają odpowiednie wloty o dostosowanych średnicach rur. Są wykonane z tworzyw sztucznych, bardzo wytrzymałe i proste w zastosowaniu.