• Elektrozawory i reduktory ciśnienia

  • Parametry

ELEKTROZAWÓR ORBIT 1'
Produkt niedostępny

Oferujemy elektrozawory oraz reduktory ciśnienia ułatwiające pracę automatycznego systemu nawadniania.

Elektrozawór jest bardzo ważnym elementem systemu nawadniania, gdyż za pomocą sygnału wysłanego ze sterownika włącza i wyłącza poszczególne sekcje instalacji nawadniającej. To znaczy, że sterownik otwiera i zamyka przepływ wody w danej sekcji za pomocą elektrozaworu. Elektrozawory są umieszczone w studzience specjalnie do tego przeznaczonej co ułatwia dostęp do niego i zapewnia brak wpływu czynników takich jak zalanie, zabrudzenie. Większość elektrozaworów z naszej oferty może być dodatkowo uruchamiana ręcznie. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość i wysoka jakość wykonania. Oferujemy elektrozawory o różnych średnicach.

W naszej ofercie znajduje się równieżreduktor ciśnienia, który odpowiada za ustawienie odpowiedniego ciśnienia w instalacji nawadniającej. Jest bardzo przydatną rzeczą, gdyż odpowiednie ciśnienie usprawnia działanie automatycznego systemu nawadniania. Szczególnie stosowane przy nawadnianiu kroplującym, gdyż linie kroplujące muszę pracować na specjalnie dostosowanym maksymalnym ciśnieniu.

W naszym sklepie oferujemy także akcesoria do elektrozaworów takie jak kolektory, cewki do odpowiedniego typu elektrozaworu.