• Elektrozawory i reduktory ciśnienia

  • Parametry

Oferujemy elektrozawory oraz reduktory ciśnienia ułatwiające pracę automatycznego systemu nawadniania.

Elektrozawór jest bardzo ważnym elementem systemu nawadniania, gdyż za pomocą sygnału wysłanego ze sterownika włącza i wyłącza poszczególne sekcje instalacji nawadniającej. To znaczy, że sterownik otwiera i zamyka przepływ wody w danej sekcji za pomocą elektrozaworu. Elektrozawory są umieszczone w studzience specjalnie do tego przeznaczonej co ułatwia dostęp do niego i zapewnia brak wpływu czynników takich jak zalanie, zabrudzenie. Większość elektrozaworów z naszej oferty może być dodatkowo uruchamiana ręcznie. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość i wysoka jakość wykonania. Oferujemy elektrozawory o różnych średnicach.

W naszej ofercie znajduje się równieżreduktor ciśnienia, który odpowiada za ustawienie odpowiedniego ciśnienia w instalacji nawadniającej. Jest bardzo przydatną rzeczą, gdyż odpowiednie ciśnienie usprawnia działanie automatycznego systemu nawadniania. Szczególnie stosowane przy nawadnianiu kroplującym, gdyż linie kroplujące muszę pracować na specjalnie dostosowanym maksymalnym ciśnieniu.

W naszym sklepie oferujemy także akcesoria do elektrozaworów takie jak kolektory, cewki do odpowiedniego typu elektrozaworu.