• Kroplowniki

  • Parametry

W naszej ofercie posiadamy kroplowniki, służące do nawodnienia kroplowego oraz potrzebne akcesoria do instalacji systemu kroplowego.

Nawodnienie kropelkowe dostarcza wodę bezpośrednio do strefy korzenienia się roślin przez co ogranicza straty wody spowodowane parowaniem. Linie kroplujące oferują stały rozstaw emiterów oraz stały wydatek wody natomiast za pomocą kroplowników indywidualnych możemy stworzyć system nawadniania kroplowego dostosowany w pełni do naszych potrzeb. Indywidualne kroplowniki umieszczamy w miejscach, w których chcemy aby woda dostarczana była roślinie. Oferowane przez nas kroplowniki posiadają także zróżnicowane wydatki co wpływa na odpowiednie dostosowanie dawek polewowych do potrzeb danych roślin. Kroplowniki są łatwe w montażu gdyż wystarczy w rurze PE zrobić otwór i tam umiejscowić odpowiedni kroplownik. Są bardzo wysokiej jakości i trudno ulegają zapychaniu.

W naszym sklepie posiadamy także wszystkie potrzebne akcesoria do montażu kroplowników takie jak dwójniki, wkłuwki, czwórniki, przebijaki, wężyki, kroplospływy.