• Linie i taśmy kroplujące

  • Parametry

W ofercie naszego sklepu znajdują się linie i taśmy kroplujące firmy RIVULIS używane do nawodnień pól uprawnych, sadów oraz drzew i krzewów w parkach i ogrodach. Instalacje kroplujące znajdują obecnie szerokie zastosowanie i są niezbędnym elementem systemów nawadniania.

Nawodnienia za pomocą linii i taśm kroplujących dostarczają odpowiednią ilość wody bezpośrednio do strefy korzenienia się roślin, co ogranicza straty wody spowodowane parowaniem oraz działa pozytywnie na rozwój roślin.

Nasze linie kroplujące charakteryzują się  wysoką jakością oraz elastycznością. Są wykonane z wysokiej jakości polietylenu, posiadają grubą sciankę co wpływa na odporność przy różnego rodzaju pracach ogrodowych.

W naszej ofercie posiadamy linie kroplujące o różnej średnicy, rozstawie, grubości ścianki i wydatku oraz taśmy kroplujące o różnej rozstawie i wydatku kroplowników. Emitery te, są bardzo odporne na zapychanie co korzystnie wpływa na działanie systemu. 

Oferujemy także wszystkie potrzebne złączki do linii kroplujących i taśm kroplujących niezbędne przy montażu nawodnienia kroplowego.