• Odprowadzenie wody deszczowej

  • Parametry

Obecnie zagospodarowanie wody deszczowej jest bardzo popularne. Głównym powodem jest szukanie oszczędności i gospodarowanie wodą tak aby pozytywnie wpływać na środowisko. Sposobów na odprowadzanie wody deszczowej jest bardzo wiele. Może być ona wykorzystywana w domu do spłukiwania toalet czy mycia samochodów, jak również w ogrodzie do nawadniania. Aktualnie duże zastosowanie woda opadowa znajduje w miastach. Ujmowana jest jako woda dla zielonych dachów i ścian. Często pełni także funkcje retencyjne i może zostać w późniejszym czasie wykorzystana do celów przeciwpożarowych.

Nasz sklep oferuje systemy, które pomogą w gospodarowaniu wodą deszczową. Są to rury i złączki kanalizacyjne, studzienki i zbiorniki oraz kanały i akcesoria przepływowe.

Rury i złączki kanalizacyjne

W naszym asortymencie znajduje się bardzo szeroki wybór rur oraz złączek kanalizacyjnych wykonanych z PVC. Nasze produkty mogą być stosowane w celu odprowadzania nieczystości na zewnątrz budynku lub w systemach podziemnych. Nasz sklep poleca rury w różnych średnicach i długościach oraz wszystkie potrzebne złączki i akcesoria.

Studzienki i zbiorniki

Oferujemy duży wybór zbiorników. Są to zbiorniki podziemne do przechowywania wody deszczowej. Nasze zbiorniki znajdują szerokie zastosowania przy nawadnianiu terenów zielonych. Woda deszczowa przetrzymywana w nich może być bezpośrednio dostarczana do ogrodu. Zbiorniki nie wpływają na przechowywane w nich ciesze. W naszym asortymencie znajdują się zbiorniki o różnych kształtach i parametrach oraz o różnym zastosowaniu. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się tunele oraz studnie rozsączające. Używane są one głównie do rozsączania w glebę retencjonowanej wody.

Kanały i akcesoria odpływowe

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór kanałów odpływowych oraz akcesoriów takich jak studzienki, odpływy. Są one odporne na uszkodzenia, bardzo łatwe w montażu i nie ulegają korozji. Znajdują swoje zastosowanie do odprowadzania wody z różnych powierzchni jak np. chodniki, garaże, place czy obiekty sportowe.