• Ogrodowe

  • Parametry

Oferujemy zraszacze ogrodowe doskonale sprawdzające się przy nawadnianiu powierzchni trawiastych takich jak ogrody przydomowe, tereny zieleni miejskiej. Charakteryzują się wyjątkowo trwałą konstrukcją. Mocna sprężyna ze stali nierdzewnej zapewnia sprawne chowanie się trzpienia. Zraszacze wynurzalne idealnie wpasowują się w środowisko, gdyż montowane są na równi z terenem i nie ingerują w otaczający teren. Podczas pracy systemu część wynurzalna wysuwa się i wprowadza wodę na nawadniany teren natomiast po skończonej pracy część wynurzalna chowa się w korpus wracając do pozycji na równi z powierzchnią terenu.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno zraszacze wynurzalne statyczne jak i zraszacze wynurzalne rotacyjne (turbinkowe)

Zraszacz statyczny

Stosowane na terenach o mniejszym zasięgu. Niezbędne do ich odpowiedniej pracy jest dobranie odpowiedniej dyszy, która jest osobnym elementem. W zależności od doboru dyszy mogą nawadniać płaszczem o odpowiednim kącie lub w postaci pojedynczych strumieni. Są kompatybilne z dyszami regulowanymi, dyszami o stałym zakresie pracy oraz MP rotatorami.Oferujemy również zraszacze z odpływowym zaworem zwrotnym co ogranicza nadmierny wypływ wody i wpływa na estetykę obszaru wokół zraszacza.

Zraszacz rotacyjny

Przeznaczony na tereny o większym zasięgu. Nawadnia pojedynczą strugą pracującą w odpowiednio ustawionym kącie. Oferujemy również zraszacze z odpływowym zaworem zwrotnym co ogranicza nadmierny wypływ wody i wpływa na estetykę obszaru wokół zraszacza. Mogą pracować w zakresie kątowym od 0 do 360 stopni. Część wynurzalna może być zbudowana ze stali nierdzewnej co zwiększa odporność na uszkodzenia.

Posiadamy także dysze do zraszaczy statycznych.  Szeroki wybór dysz w zależności od kąta oraz promienia zraszania. Oferujemy dysze marki HUNTER oraz RAIN BIRD.

W naszym asortymencie można znaleźć również akcesoria do zraszaczy m.in. klucz do regulacji dyszy zraszacza.