• Siatki cieniujące

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia

Ochrona przeciwsłoneczna

Siatki cieniujące to doskonałe rozwiązanie, by zabezpieczyć sadzonki i uprawy kontenerowe przed działaniem promieni słonecznych.

Siatki te sprawdzają się także jako ochrona roślin przed przymrozkami. Oferujemy produkty sprawdzonych producentów, dające gwarancję bezproblemowego i skutecznego działania. Produkowane są z wysokiej jakości włókien polipropylenowych o zróżnicowanej grubości. W zależności od rodzaju siatki mają one róży splot oraz gęstość, dając tym samym odmienne wartości zacienienia i stopień wytrzymałości.

Rodzaje siatek cieniujących

Do najbardziej popularnych należą siatki greckie oraz belgijskie. Te pierwsze występują z fabrycznie wzmocnionymi brzegami i oczkami po obu stronach co 10 cm, jak i ze standardowym wykończeniem. Dodatkowe oczka dają możliwość łączenia siatek cieniujących, by osiągnąć ich pożądaną wielkość. W przypadku siatek belgijskich występuje tylko klasyczny typ wykończenia brzegów. Poszczególne rodzaje różnią się między sobą także stopniem zacieniania, odpornością na działanie promieni UV, szerokością rolki i kolorystyką.