• Sterowniki, czujniki i studzienki elektrozaworowe

W ofercie naszego sklepu polecamy sterowniki odpowiedzialne za automatyczne działanie systemu nawadniania, czujniki wpływające na sprawniejsze działanie systemu i oszczędzające wodę oraz studzienki elektrozaworowe.

Sterowniki są niezbędną częścią automatycznego systemu nawadniania. Są odpowiedzialne za całą pracę systemu. Dobrze zaprogramowany sterownik do nawadniania jest bardzo ważną rzeczą. Sterownik uruchamia nawodnienie, a także wyłącza je. Współpracuje z elektrozaworami, uruchamiając poszczególne sekcje w odpowiednim czasie. 

Czujniki deszczu instalowane są po to aby wysyłać sygnał bezpośrednio do sterownika, który wyłącza nawodnienie lub zawiesza przy odpowiedniej ilości deszczu. Wpływają na wodooszczędność. Sami decydujemy o tym jaka ilość opadu jest potrzebna aby czujnik wyłączył nawodnienie.

Studzienki elektrozaworowe przeznaczone są do umieszczenia pod powierzchnią gruntu. Pokrywę studzienki instaluję się na równi z terenem. W studzienkach umieszczone są zawory ręczne bądź elektrozawory sterujące sekcjami w systemie nawadniania.

  • Parametry