• Węże

  • Parametry

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment węży.

Węże służą do przesyłania wody. Mogą być podłączone bezpośrednio do źródła wody i doprowadzić wodę w miejsca przez nas wskazane. Oferowane przez nas węże charakteryzuje wysoka jakość i wytrzymałość. Są bardzo praktyczne i łatwe w eksploatacji. 

W naszej ofercie znajdują się węże ogrodowe, layflat, ssące, strażackie oraz przezroczyste.

Węże ogrodowe

Polecamy węże ogrodowe o różnej długości oraz różnej średnicy. Węże ogrodowe znajdują swoje zastosowanie przy nawadnianiu trawników i upraw. Posiadamy węże odporne na promienie UV. Oferowane przez nas węże ogrodowe są bardzo elastyczne i praktyczne. Zabezpieczone przed osadzaniem się glonów wewnątrz węża. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się węże elastyczne rozciągające jak również wszystkie złącza oraz urządzenia zraszające do węży ogrodowych.

Węże layflat

Węże layflat stosowane są głównie przynawadnianiu kroplowym upraw polowych. Tworzy się z nich rurociągi rozprowadzające, do których podłączone są taśmy kroplujące. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania. Są bardzo praktyczne, ponieważ podczas braku wody nie sprawiają problemów przy uprawianiu pola. Gładka warstwa wewnętrzna ogranicza straty spowodowane tarciem.

Węże ssące

Węże ssące używane są do przesyłania wody jak również srodków ochrony roślin. Oferowane przez nas węże są lekkie i elastyczne. Wykona są z PVC. Mogą pracować w dużym zakresie temperatur. W naszej ofercie znajdują się węże o różnych rozmiarach i parametrach.

Węże strażackie

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór węży strażackich używanych do przesyłu wody pracując z pompami. Używane są także do celów pożarniczych. Są lekkie, elastyczne, a jednocześnie bardzo odporne na ścieranie. Mogą pracować przy różnych ciśnieniach i w szerokim zakresie temperatur. Posiadamy również szeroki wybór złączy używanych do połączeń węży strażackich.

Węże przezroczyste

Oferowane przez nas węże przezroczyste wykonane z PVC używane są do przesyłu wody, substancji spożywczych, chemikaliów, środków ochrony roślin itp. Wolne od składników toksycznych. Bardzo elastyczne, odporne na działanie światła i ścieranie. W nasze ofercie znajdują się węże techniczne zbrojone oraz igielitowe.