• Zbiorniki na deszczówkę

  • Parametry

Obecnie zagospodarowanie wody deszczowej jest bardzo popularne. Głównym powodem jest szukanie oszczędności i gospodarowanie wodą tak aby pozytywnie wpływać na środowisko. Sposobów na odprowadzanie wody deszczowej jest bardzo wiele. Może być ona wykorzystywana w domu do spłukiwania toalet czy mycia samochodów, jak również w ogrodzie do nawadniania. Aktualnie duże zastosowanie woda opadowa znajduje w miastach. Ujmowana jest jako woda dla zielonych dachów i ścian. Często pełni także funkcje retencyjne i może zostać w późniejszym czasie wykorzystana do celów przeciwpożarowych.

Nasz sklep oferuje systemy, które pomogą w gospodarowaniu wodą deszczową. Są to zbiorniki podziemne oraz akcesoria jak np. pokrywy, rury, filtry.

Zbiorniki podziemne 

Oferujemy plastikowe zbiorniki nie wchodzą w reakcje z przechowywanym medium. Nie wpływają na właściwości przechowywanych cieczy. Co równie ważne, przechowywana ciecz nie wpływa na właściwości zbiornika (co nie zawsze sprawdza się w przypadku zbiorników z betonu). W zbiornikach przechowywana może być woda deszczowa lub inne substancje. Woda deszczowa może być używana przy nawadnianiu terenów zielonych. Pobierana ze zbiorników za pomocą odpowiednich pomp. Nasze zbiorniki charakteryzuje wysoka jakość wykonania.

W naszej ofercie dostępne są podziemne zbiorniki na wodę deszczową firmy REWATEC oraz potrzebne akcesoria.

W oferowanych przez nas akcesoriach można znaleźć rury wznoszące do przedłużenia wyjścia ze zbiornika. Polecamy także filtry, które zatrzymują zanieczyszczenia znajdujące się w wodach opadowych. W naszym sklepie posiadamy także pokrywy do zbiorników podziemnych odpowiednie dostosowane do otaczających warunków.