• Zbiorniki naziemne

  • Parametry

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zbiorników naziemnych, zbiorników dekoracyjnych oraz dekoracyjnych punktów poboru wody.

Oferowane przez nas zbiorniki naziemne na wodę pitną są wykonane z polietylenu, który jest atoksyczny co doskonale sprawdza się przy przechowywaniu wody pitnej i innych substancji spożywczych. Bezproblemowo mogą przechowywać duże ilości wody. Ich zaletą jest praca w zróżnicowanych warunkach temperaturowych od -20 aż do 80 stopni. Odporne są również na różnego rodzaju warunki chemiczne, fizyczne i atmosferyczne. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania naszych zbiorników. W naszej ofercie znajdują się zbiorniki o różnych kształtach i parametrach.

Posiadamy także szeroki asortyment zbiorników dekoracyjnych. To idealny wybór do ogrodu bądź tarasu. Doskonale wpasowują się w otoczenie, będąc często ciekawą dekoracją. Posiadamy zbiorniki w różnych kształtach i stylach oraz o różnej pojemności w zależności od potrzeb klienta. Nasze zbiorniki mogą być imitacją drewnianej beczki, głazu narzutowego czy też murowaną studnią.

Oferujemy również dekoracyjne punkty poboru wody, które są doskonałym wyborem do ogrodu. Zastępują klasyczne krany, tworząc elementy dekoracji. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Polecamy zbiorniki w różnych kolorach. Dopływ do nich odbywa się za pomocą standardowych węży ogrodowych.