• Zraszacze

  • Parametry

W naszej ofercie posiadamy zraszaczektóre idealnie nadają się do nawadniania zróżnicowanych terenów. Podzielić je można na zraszacze wynurzalne, które stosowane są do nawadniania zieleni oraz zraszacze polowe stosowane do upraw. Zraszacz jest bardzo ważnym elementem systemu nawadniania, gdyż bezpośrednio dostarcza wodę na nawadniany teren.

Oferujemy zraszacze wynurzalne ogrodowe stosowane na terenach zieleni przydomowej lub miejskiej. Zraszacze te montowane są na równi z powierzchnią terenu i nie ingerują w otaczający teren. Część wynurzalna wysuwa się nad powierzchnię terenu podczas pracy i nawadnia dany teren. Po skończonej pracy część wynurzalna chowa się w korpus wracając do pozycji na równi z terenem. W naszym sklepie znaleźć można zraszacze renomowanych firm z całego świata związanych z systemami nawadniania jak np. Hunter oraz Rain Bird.

Polecamy także zraszacze rolnicze młoteczkowe używane w uprawach polowych. Posiadają duże promienie zasięgu nawadniania. Montowane nad powierzchnią terenu tak aby jak najlepiej nawadniały dany obszar. Przeznaczone głównie do stosowania na terenach uprawnych oraz szkółkach leśnych. Są bardzo wytrzymałe, działają przy wysokich ciśnieniach. Charakteryzuje je efektywność pracy i równomierność podlewania.

W naszej ofercie posiadamy także zraszacze wynurzalne na obiekty sportowe. Znajdują swoje zastosowanie na dużych obszarach. Są montowane na równi z terenem lub pod jego powierzchnią wspomagane specjalną pokrywą ze sztucznej lub naturalnej trawy tak aby nie przeszkadzały przy korzystaniu z obiektów sportowych. Charakteryzują je duże zasięgi podlewania.