• O nas

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ha-Dwa-O istnieje od 2002r. Od początku działalności zajmujemy się zakładaniem systemów nawadniania. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Od kilku lat współpracujemy z wieloma znaczącymi firmami z kraju z branży nawodnień.

W Gnieźnie przez 6 dni w tygodniu prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną adres od. Porzeczkowe 3, Piekary, 62-200 Gniezno 

Firma Ha-Dwa-O jest także właścicielem dwóch kwiaciarni - galerii "Planeta Kwiatów", które przez kilka lat zyskały wielu stałych klientów nie tylko wśród Gnieźnian.

Aby firma mogła nieustannie się rozwijać, nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach w projektowaniu systemów automatycznego nawadniania, z zakresu montażu i eksploatacji pomp, różnego typu szkoleniach elektrycznych. Wykorzystując także kilkudziesięcioletnie doświadczenie największych firm w branży, jesteśmy partnerem godnym zaufania, który oferuje nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale również fachową poradę w kwestii instalacji i projektów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować przejrzysty sposób działania.

Ofertę, którą Państwo od nas otrzymają cechuje:

  • szczegółowa wycena materiału i montażu,
  • projekt komputerowy,
  • brak ukrytych dodatkowych kosztów,
  • najwyższa jakość usług,
  • najlepsze systemy nawadniania,
  • 36 miesięczna gwarancja,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Firma Ha-Dwa-O posiada zgrzewarki doczołowe i świadczy usługi w zakresie zgrzewania rur polietylenowych. Od 2013r. świadczymy usługi minikoparką oraz koparką łańcuchową.

Stawiamy na jakość i niezawodność produktu, jesteśmy otwarci na najnowocześniejsze rozwiązania. Ciągle szukamy nowych, lepszych rozwiązań.

Wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się terenami zielonymi,plantatorów, rolników, sadowników, szkółkarzy zapraszamy do współpracy.

Systemy nawadniania i nawożenia: nawadnianie szkółek leśnych, nawadnianie i nawożenie sadów, plantacji, ogrodów, terenów zieleni, zgrzewanie rur PE, profesjonalne zbiorniki wodne - HA-DWA-O


mgr inż. Paweł Filipiak
właściciel